Kde jsem: Katalog > Dům, byt a zahrada > Nábytek a doplňky > Bytové doplňky > Kuchyňské potřeby > Pečení >

Pekáč sklo ovál 2,25 l+2,25 l víko

Pekáč sklo ovál 2,25 l+2,25 l víko

Cena:

299 Kč

Koupit za 299 Kč
Dostupnost:
Info v obchodě

Popis produktu Pekáč sklo ovál 2,25 l+2,25 l víko: Pekáč se výborně hodí na pečení masa, zapékání testovin, brambor či zeleniny, na zapékání sladkých jíádel,... Vyrábí se z tvrdého borosilikátového skla, které je mechanicky i teplotně velmi odolné (-30°c až +300°C). Oválný tvar. Výhodou je dlouhá životnost, hygienická nezávadnost - je hladký a neporézní, snadno se udržuje - lze ho mýt v myčce nanádobí. Pekáč je určen pro přípravu jídla ve všech druzích trub včetně mikrovlnných a horkovzdušných. Můžete použít pekáč s víkem a nebo oba jeho díly zvlášť. Při používání dodržujte zásadu pozvolného ohřívání i ochlazování, nepřilévejte studenou, ale vlažnou vodu. Nepokládejte nádoby na zdroj tepla prázdné, nestavte horké nádoby na studenou nebo vlhkou podložku. Použijte kuchyňské chňapky,aby nedošlo k popálení. Rozměry: objem 2x 2,25 l, vnější rozměry 34x19,5 cm, v. 7 cm a 7 cm, celková výška 14 cm, vnitřní rozměry 29x18,5 cm. > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Pekáč sklo ovál 2,25 l+2,25 l víko - popis

Pekáč se výborně hodí na pečení masa, zapékání testovin, brambor či zeleniny, na zapékání sladkých jíádel,... Vyrábí se z tvrdého borosilikátového skla, které je mechanicky i teplotně velmi odolné (-30°c až +300°C). Oválný tvar. Výhodou je dlouhá životnost, hygienická nezávadnost - je hladký a neporézní, snadno se udržuje - lze ho mýt v myčce nanádobí. Pekáč je určen pro přípravu jídla ve všech druzích trub včetně mikrovlnných a horkovzdušných. Můžete použít pekáč s víkem a nebo oba jeho díly zvlášť. Při používání dodržujte zásadu pozvolného ohřívání i ochlazování, nepřilévejte studenou, ale vlažnou vodu. Nepokládejte nádoby na zdroj tepla prázdné, nestavte horké nádoby na studenou nebo vlhkou podložku. Použijte kuchyňské chňapky,aby nedošlo k popálení. Rozměry: objem 2x 2,25 l, vnější rozměry 34x19,5 cm, v. 7 cm a 7 cm, celková výška 14 cm, vnitřní rozměry 29x18,5 cm.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Pekáč sklo ovál 2,25 l+2,25 l víko užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Věci na párty nebo Pánve, Úklid, Ostatní kuchyně.

Nejlevnější Pekáč sklo ovál 2,25 l+2,25 l víko akční ceny - Levné Pekáč sklo ovál 2,25 l+2,25 l víko

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Pekáč sklo ovál 2,25 l+2,25 l víko stojí 299 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Pekáč sklo ovál 2,25 l+2,25 l víko najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Pečení.

Pekáč sklo ovál 2,25 l+2,25 l víko najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz