Kde jsem: Katalog > Dům, byt a zahrada > Nábytek a doplňky > Bytové doplňky > Kuchyňské potřeby > Pečení >

Simax pekáč hranatý s víkem 3,2 l + 2,2 l

Simax pekáč hranatý s víkem 3,2 l + 2,2 l

Cena produktu Simax pekáč hranatý s víkem 3,2 l + 2,2 l není známa.

 

Popis produktu Simax pekáč hranatý s víkem 3,2 l + 2,2 l: Pekáč Simax je vyrobený v České republice z kvalitního varného skla, které je odolné teplotám od – 40 °C až do + 300 °C. Je vhodný do všech typů trub, do myčky, lednice, na elektrický sporák a ply...  Více informací


Simax pekáč hranatý s víkem 3,2 l + 2,2 l - popis

Pekáč Simax je vyrobený v České republice z kvalitního varného skla, které je odolné teplotám od – 40 °C až do + 300 °C. Je vhodný do všech typů trub, do myčky, lednice, na elektrický sporák a plynový sporák s rozptylovačem plamene. Tento pekáč je velmi univerzální. Využijete jej k pečení masa, zeleninových pokrmů, koláčů nebo k zapékání těstovin.

 

Sklo je velmi hygienický materiál, neobsahuje olovo a kadmium. Jeho velkou předností je skvělá absorpce tepla, které poté pozvolna uvolňuje. Pokrmy jsou tak ideálně propečené. Pekáč lze použít s víkem k pečení nebo jako dvě samostatné zapékací nádoby. Dodržujte zásadu pozvolného ochlazování. Myjte jemnými mycími prostředky, které sklo neoškrábou.

Celková délka pekáče je 35 cm.

Výrobce Simax

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Simax pekáč hranatý s víkem 3,2 l + 2,2 l užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Věci na párty nebo Pánve, Úklid, Ostatní kuchyně.