Kde jsem: Katalog > Dům, byt a zahrada > Nábytek a doplňky > Bytové doplňky > Kuchyňské potřeby > Pečení >

Tescoma Formička na včelí úlky DELÍCIA

Tescoma Formička na včelí úlky DELÍCIA

Cena produktu Tescoma Formička na včelí úlky DELÍCIA není známa.

 

Popis produktu Tescoma Formička na včelí úlky DELÍCIA: Včelí úlky, či chcete-li vosí hnízda, patří k nejoblíbenějšímu cukroví. Snad pro ono lahodné měkké těsto, nebo kvůli fantastickému žloutkovému krému? Možná i proto, žejejich příprava je nádherně j...  Více informací


Tescoma Formička na včelí úlky DELÍCIA - popis

Včelí úlky, či chcete-li vosí hnízda, patří k nejoblíbenějšímu cukroví. Snad pro ono lahodné měkké těsto, nebo kvůli fantastickému žloutkovému krému? Možná i proto, žejejich příprava je nádherně jednoduchá – stačí šikovná formička a za chvíli je hotovo!

V čem je formička na včelí úlky DELÍCIA výjimečná?

 

Formička je otevírací, takže se z ní po vytvarování úlky snadno vyjímají. Součástí soupravy je také tvořítko dutinek a vykrajovátko. To poslouží k vykrojení ideálně velkých koleček z lineckého těsta, které jsou chutnou alternativou dětských piškotů pro základnu každého úlku. Barva převážně žlutá.

Materiál: prvotřídní odolný plast.

Údržba: lze mýt v myčce.

Záruka: 3 roky.

Výrobce Tescoma

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Tescoma Formička na včelí úlky DELÍCIA užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Věci na párty nebo Pánve, Úklid, Ostatní kuchyně.