Kde jsem: Katalog > Dům, byt a zahrada > Nábytek a doplňky > Bytové doplňky > Kuchyňské potřeby > Pečení >

Tescoma Vykrajovátka s razítkem DELÍCIA 3 ks dinosauři

Tescoma Vykrajovátka s razítkem DELÍCIA 3 ks dinosauři

Cena produktu Tescoma Vykrajovátka s razítkem DELÍCIA 3 ks d... není známa.

 

Popis produktu Tescoma Vykrajovátka s razítkem DELÍCIA 3 ks dinosauři: * S vykrajovátky s razítkem DELÍCIA připravíte originální dekorované sušenky, linecké cukroví nebo perníčky s motivy dinosaurů. * Vykrajovátka s razítkem umožňují dětem vyrobit si vlastnoručně o...  Více informací


Tescoma Vykrajovátka s razítkem DELÍCIA 3 ks dinosauři - popis

* S vykrajovátky s razítkem DELÍCIA připravíte originální dekorované sušenky, linecké cukroví nebo perníčky s motivy dinosaurů.
* Vykrajovátka s razítkem umožňují dětem vyrobit si vlastnoručně originální cukrovípro své narozeninové oslavy a školní besídky nebo překvapit spolužáky dinosauří svačinkou přinesenou ve svačinové dóze DINO se stejným dinosauřím motivem.

Vykrajovátka s razítkem DELÍCIA mají dvě funkce:

1. Vykrajovátko s razítkem  
* Vykrajovátkem vykrojte tvar a obtiskněte dekor.  Cukroví s obtisknutým dekorem je atraktivní, není třeba je dále zdobit a lze je podávat jako perníčky či sušenky. Cukroví s dekorem je také možné spojit marmeládou a podávat jako originální linecké cukroví.

2. Razítko
* Vysuňte dekor a vykrajovátko používejte jako razítko pro zdobení marcipánových nebo fondánových povrchů dortů, moučníků apod.​

 
* Po použití lze vykrajovátka s razítkem DELÍCIA snadno rozložit a dokonale vyčistit.
* Vykrajovátka s razítky DELÍCIA jsou dodávána s receptem na domácí máslové sušenky.
* Materiál: Odolný plast.
* Čištění: Čistěte pod tekoucí vodou.
* Záruka: 3 roky

Výrobce Tescoma

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Tescoma Vykrajovátka s razítkem DELÍCIA 3 ks dinosauři užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Věci na párty nebo Pánve, Úklid, Ostatní kuchyně.